خدمات پیکرتراشی و لاغری

لیپوماتیک غبغب برای برداشتن چربی

لیپوماتیک غبغب ،شاید برای شما پیش آمده باشد باشد که در روبروی آینه ایستاده باشید و شاهد موضوعی مانند فرم نامناسب صورت خود شده باشید.در برخی اوقات به دلیل چاقی یا وزن زیاد مقدار چربی قسمتی از بدن یا به صورت کلی تمام بدن زیاد می شود.این حجم از افزایش باعث تغییراتی در فرم بدن می گردد.یکی از تغییرات مهم و برجسته ای که در ناحیه صورت ایجاد می شود این است که شما در ظاهر صورت به جای یک چانه،دوچانه را مشاهده می کنید که در این حالت شما شاهد ایجاد غبغب در زیر چانه خواهید بود که یکی از به روز ترین و پیشرفته ترین روش های برطرف کردن و رفع آن عمل زیبایی لیپوماتیک خواهد بود.

تاثیرات لیپوماتیک غبغب بر چهره افراد

هر وقتی که دست خود را زیر چانه خود قرار می دهید می توانید زوایای متفاوتی را بررسی نمایید.در بعضی از این حالات ممکن است احساس نمایید که حجم و میزان چربی های زیر چانه شما یعنی همان غبغب،به مقدار زیادی افزایش یافته است.رژیم غذایی و ورزش اغلب اوقات می تواند به عنوان جایگزین اصلی عمل زیبایی شود اما در صورتی که شما با رعایت نکات رژیم غذایی و ورزش نتوانستید به نتیجه دلخواه و باب میل خود برسید می بایست از عمل زیبایی لیپوماتیک غبغب استفاده نمایید.
عمل زیبایی تخلیه چربی غبغب باعث می گردد که تمامی حجم اضافی که مربوط به سلول های چربی اضافی می باشد،به آسانی برطرف شود تا بتوانید صورت زیبای خود را مشاهده نمایید.برخلاف باور عموم مردم،مراحل درمانی جراحی لاغری غبغب در مقایسه با روش های سنتی،بسیار راحت تر و دارای ایمنی بیشتری می باشد.در عمل زیبایی پیکرتراشی غبغب،جراح متخصص زیبایی یک برش بسیار ریز و کوچک در زیر چانه شما ایجاد خواهد نمود.

از طریق این برش،میله ای دوار به زیر پوست شما هدایت می گردد.در روش های اولیه،برای جداسازی سلول های چربی از گرما استفاده می کردند که همین موضوع حتی می توانست باعث از بین رفتن سلول های چربی گردد و به همین علت دیگر قابل استفاده نبودند.در عمل زیبایی پیکرتراشی غبغب با استفاده از روش های جدید،با استفاده از ارتعاشاتی،سلول های چربی سست شده و بعد از جداسازی سلول های چربی،دستگاه مکش تمامی سلول های چربی اضافی را تخلیه خواهد نمود.این سلول های چربی تحت عمل زیبایی پیکرتراشی غبغب با روشی ایمن جداسازی شده اند و از آن ها می توان برای عمل زیبایی تزریق چربی و یا انتقال آن به نواحی بدن استفاده نمود.

امری که بسیارحائز اهمیت می باشد این است که نتایج بدست آمده از لیپوماتیک بسیار شگفت انگیز خواهد بود و فورا پس از عمل پیکرتراشی قابل دیدن و مشاهده خواهد بود.
تنها کافی ست کمی صبور باشید تا تورم و کبودی های خفیف از بین برود و نتایج نهایی زیبایی شگفت انگیز صورت خود را مشاهده نمایید.

 

بهترین کاندید برای انجام عمل زیبایی پیکرتراشی غبغب

یکی از مهم ترین دلایلی که در مورد عمل زیبایی پیکرتراشی وجود دارد این است که آیا اشخاصی که رغبت به انجام چنین عمل های زیبایی دارند دارای شرایط مناسبی هستند یا خیر؟این سوال کاملا طبیعی و درست می باشد و بدون هیچ تردیدی باید قبل از انجام تخلیه چربی غبغب و یا هر نوع عمل زیبایی دیگری،جواب آن را پیدا کنید.

برای جواب دادن به این مساله که آیا شما فرد مناسبی برای انجام این نوع عمل زیبایی هستید یا نه،می توانید راهنمایی از پزشک یا مشاوره متخصص خود بگیرید و نیز در ادامه نکاتی ذکر شده است که می تواند تعیین نماید آیا شما داوطلب مناسبی برای انجام لیپوماتیک غبغب هستید یا خیر.به صورت کلی و خلاصه باید گفت اشخاصی که دارای شرایط زیر هستند به عنوان داوطلب مناسبی برای جراحی لاغری غبغب در نظر گرفته می شوند.

1.اشخاصی که حالت واقع بینانه نسبت به نتایج بدست آمده از عمل زیبایی پیکرتراشی غبغب دارند.
2.اشخاصی که استعمال دخانیات ندارند می توانند گزینه خوبی باشند
3.افرادی که با رزیم غذایی نتوانستند از شر چربی ها راحت شوند و دنبال روش ایمن و مطمئن هستند.
4.اشخاصی که میخواهند این نوع عمل را انجام دهند نباید خیلی مسن بوده،زیرا بافت پوستی باید رشد خود را طی کرده باشد و دارای حالت ارتجاعی متوسط باشد تا بتوان نتایج قابل قبولی از جراحی پیکرتراشی غبغب را مشاهده نمود.
5.افرادی که تداخل دارویی نداشته و نیز دارای حساسیت های پوستی نیستند می توانند به شرط عدم مصرف داروهایی مثل آسپرین و وافارین،نسبت به انجام این عمل اقدام نمود.

آیا نتایج تخلیه چربی غبغب به صورت دائم می باشد؟

سوال بسیار مهمی که بعد از انجام عمل زیبایی پیکرتراشی غبغب مطرح می شود این است که آیا نتیجه بدست آمده به طور دائم ماندگار است یا خیر؟در جواب این سوال باید عرض کرد نتایجی که پس از لیپوماتیک غبغب بدست خواهد آمد به هیچ وجه برگشت پذیر نیستند البته این امر نباید باعث شود که نکاتی و دستورالعمل های پزشک متخصص که به شما داده می شود را نادیده بگیرید و رعایت نکنید.رعایت و پیروی از رژیم غذایی متناسب و رعایت توصیه های پزشک باعث دائمی بودن نتیجه این عمل و عدم تجمع چربی در این ناحیه و ایجاد مجدد غبغب باشید.در نتیجه اگر شما به رژیم و عادات غذایی بد گذشته برگردید به طور یقین شاهد بازگشت مجدد چربی در این ناحیه باشید.
همواره سعی نمایید از نتایج بدست آمده خود مخافظت نمایید تا شاهد ماندگاری آن باشید.

مراقبت های پس از پیکرتراشی غبغب

بعد از انجام هر عمل زیبایی به طور معمول موارد مختلفی وجود دارد که می تواند به بهبود شما کمک کند.روند و دوره ی بهبودی شما بعد از انجم عمل زیبایی پیکرتراشی غبغب نیز به موارد متفاوتی بستگی دارد.در شرایط عدم رعایت دوران نقاهت طولانی برای شما بوجود خواهد آورد.اما شما می توانید با رعایت دقیق و انجام دستورالعمل منظم خیلی زود این کبودی ها رو برطرف نمایید.
برخی از دستورالعمل ها و رعایت نکاتی که شما را به دستیابی سریع تر به بهیودی کمک می نماید عبارت است از:
1.از مصرف داروهای ضد انعقاد خون خود داری نمایید.
2.در صورت بروز مشکل خاص با پزشک خود مشورت نمایید.
3.از قرار گیری در تابش مستقیم نور خودداری نمایید.
4.از مالیدن و فشار بر محل جراحی خودداری نمایید.
5.مصرف آب،میوه و سبزیجات تازه به روند بهبودی زخم ها وکمتر شدن دوره بهبودی و نقاهت کمک خواهد نمود.

هزینه لیپوماتیک غبغب

قیمت لیپوماتیک یا برداشتن غبغب در سال 1402 حدودا 10 تا 15 میلیون هستش و با توجه به اینکه این جراحی داخل مطب با بی حسی باشه یا داخل کلینیک با بی هوشی و یا اینکه این جراحی اگر به همراه عمل های دیگه در اتاق عمل انجام بشه به مراتب هزینه ی کمتری رو شامل میشه.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا