خدمات جراحی های سینه

پروتز سایز 85

پروتز سینه سایز 85 ، در حال حاضر پروتز سینه یکی از متداول ترین روش های جراحی زیبایی در بین بسیاری از بانوان به حساب می آید که به منظور افزایش زیبایی ظاهری اندام ها مورد استفاده قرار می گیرد.

بر طبق آمار و گزارش های جهانی،بیشتر خانم هایی که برای انجام عمل پروتز سینه اقدام می کنند در یکی از دو گروه زیر قرار می گیرند:

1.خانم های جوانی که سینه های آن ها به طور کامل رشد نکرده و سایز سینه های آن ها کوچک می باشد.

2.خانم های میانسالی که به دلایلی مثل حاملگی یا چاقی در گذشته،حالت و فرم نرمال اندام بالاتنه خود را از دست داده اند.

نکته دیگری که بسیار مهم می باشد انتخاب درست سایز سینه است که یکی از فاکتورهای مهم جراحی زیبایی سینه به حساب می آید.

همه چیز درباره عمل پروتز سینه

قبل ازانجام جراحی پروتزسینه،پزشک متخصص موارد ذکر شده را با دقت اندازه گیری می نماید:

1.فاصله نوک پستان و چین زیر پستان

2.فاصله گردن تا نوک سینه

3.فاصله بین قطر بالا و پایین سینه

4.حدفاصل ترقوه و نوک پستان

خدمات فیزیوتراپی در منزل

این موارد به پزشک کمک می کند تا در انتخاب سایز مناسب پروتز سینه برای داوطلب بهترین انتخاب را انجام دهد.

  • انتخاب سایز مناسب پروتز سینه یکی از مهم ترین عامل های بالا رفتن زیبایی ظاهری در و حفظ نرمال و نچرال بالا تنه می باشد.
  • به عنوان مثال برای انجام پروتز سینه سایز 80 و یا پروتزسینه سایز85 بهتر است ازپروتزها حداقل 300 سی سی در داوطلب استفاده گردد.
  • لازم به ذکر است انجام پروتزهای سایز 85 و نیز سایز سینه 85 بسیارد دارای حساسیت می باشد.پس پزشک متخصص می بایست دقت لازم را در جایگذاری پروتزها درون سینه داشته باشد.

هزینه جراحی پروتز سینه

انتخاب سایز سینه بر طبق چه معیارهای صورت می گیرد؟

اندازه سایز پروتز سینه بر طبق واحد اندازه گیری سی سی تعریف می گردد.خانم ها برای افزایش حجم سینه خود به اندازه یک فنجان به پروتزهایی با اندازه های مختلف نیاز دارند،زیرا این به اندازه گیری اطراف قفسه سینه مربوط می گردد.

 

عوامل مختلفی برای دستیابی به نتیجه ایده آل شما وابسته هستند:

. وضعیت جسمانی

زمانی که یک زن انتخاب به یزرگ کردن سینه می نماید،فقط ظاهر نیست که مهم می باشد،بلکه او باید این را در نظر بگیرد که پروتز باید به راحتی در بدن آن جایگذاری گردد.مثلا امکان دارد چربی بدن کافی نباشد تا روی یک پروتز بزرگ کشیده شود.

در غیر این صورت باعث موج دار شدن یا افتادگی زود هنگام یا جابجایی نامناسب پروتز می شود.

 

.سبک زندگی

انتخاب پروتز سینه فقط در مورد این نیست که بین ظاهر طبیعی یا ظاهر سینهخ های بزرگتر یک مورد را انتخاب نمایید.سبک و نوع زندگی تفاوت زیادی در تعیین اندازه ایمپلنت ایفا می نماید.به عنوان مثال تفاوت زیادی بین یک خانم فعال و ورزشکار و یک خانم غیرفعال و کم تحرک وجود دارد که پروتز بزرگ مانع فعالیت های ورزشی مانند دوییدن در فرد نگردد.

 

. باردهی و شیردهی

خانم هایی که هنوز بچه دار نشده اند باید تاثیر زیاد و واضح نوسانات وزن بر روی ناحیه سینه و همچنین خطر کم و احتمالی برای توانایی شیردهی را که ممکن است پس از قرار دادن پروتزایجاد می نماید را در نظر بگیرند.

 

. سن

ماهیچ های بدن و پوست پس از افزایش سن و علی الخصوص فشار احتمالی ناشی از پروتزهای سینه بزرگ باید در نظر گرفته شود.

بیشتر بخوانید :  جراحی زیبایی سینه

انواع مدل ها و سایز پروتز سینه

عرض و پایه پروتز سینه به شکل و اندازه آن می تواند مختلف باشد و پروفایل یا برجستگی آن می تواند از کم تا بسیار زیاد متفاوت باشد.البته این نکته را مدنظر قرار دهید که برندها پروتزهای سینه خود را دسته بندی می کند.پهنای پایه و برجستگی پروتز می تواند به اندازه سایز پروتز موثر باشد،زیرا پهنای پایه می بایست با عرض سینه مطابق باشد و برجستگی آن می بایست با مقدار پوست اضافی سینه تطابق داشته باشد.

 

سایزهای پروتز منتور

رضایت و خوشنودی بیمار در یک عمل زیبایی مثل جراحی بزرگ کردن سینه توسط یک جراح مجرب زمانی بدست می آید که انتخاب درست پروتز و اندازه آن انجام شود.روش های اندازه گیری با دقت زیاد برای انتخاب مناسب ترین اندازه پروتز سینه که با آناتومی ویژه سینه فرد و الزامات زیبایی شناسی فردی بیمار تطابق دارد،ضروری می باشد.

سیستم اندازه گیری پروتز منتور شامل 18 عدد سایز متفاوت است که برای ارائه پیش نمایش خیلی دقیق از اندازه سینه مورد نظر طراحی گردیده است.بوسیله این سیستم اندازه گیری،جراح سینه می تواند 24 حجم متنوع از 150 سی سی تا 755 سی سی را شبیه سازی نماید.این فرآیند نیازمند کمک بیمارو مشارکت او در انتخاب اندازه نهایی می باشد.

 

سایزهای پروتز سینه موتیوا

اندازه پروتز سینه با توجه به آناتومی فردی و اهداف هر شخص می باشد.سایز پروتز سینه موتیوا از 105 سی سی تا 1050 سی سی متفاوت می باشد و می تواند مطابق با خواسته های داوطلبان متفاوت باشد.

بیشتر بخوانید :انتخاب پروتز سینه بعد از سرطان سینه

بهترین سایز پروتز سینه چه سازی می باشد؟

زمانی که اندازه پروتز سینه خود را انتخاب می نمایید،می بایست حجم و شکلی را انتخاب نمایید که بهترین وجه تناسب با بدن خاص شما را داشته باشد.با این حال متداول ترین سایز پروتز سینه در بازه 300تا500 سی سی هستند.ایمپلنت 400 سی سی متداول ترین پروتز سینه مورد استفاده می باشند.اما قبل از انتخاب سایز پروتز سینه،فاکتورهای متفاوتی وجود دارد که بانوان می بایست در نظر داشته باشند.پروتز با اندازه یکسان در هر شخص همان نتیجه را نخواهد داشت.هر شخصی تیپ بدنی و هیکل متفاوتی داشته و یک پروتز سینه سایز 350 سی سی ممکن است در بانوانی با هیکل بسیار کوچک بسیار بزرگ به نظر بیاید،اما در خانم های درست هیکل خیلی ظاهر متفاوتی را ایجاد نکند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا