خدمات جراحی های سینه

پروتز سینه مدل گرد

پروتز سینه مدل گرد ،نسبت به پروتزهای اچ پی و یو اچ پی (hp,uhp)، گردی و قطر بیشتری دارد.اگر دنبال این هستید که فاصله بین سینه ها کمتر شود از این مدل پروتز بهتره استفاده کنید و در صورتی که برامدگی بیشتر و فاصله بیشتر بین سینه در اولویته براتون باید از پروتزهای اچ پی یا یو اچ پی (hp,uhp) استفاده کنید.این یک توضیح ساده و کوتاه درباره این مدل پروتز هستش و در ادامه به توضیح و بررسی بیشتر میپردازیم:

انجام جراحی زیبایی پروتز سینه روشی برای افزایش سایز سینه خانم ها می باشد که برای افزایش اعتماد بنفس و زیبایی و تناسب اندام بیشتر آن ها انجام می گیرد.پروتز سینه در انواع و روش های متفاوتی انجام می گردد که در این مقاله سعی داریم انواع پروتز سینه را مورد بررسی قرار دهیم.

جراحی پروتز سینه یک نوع عملی می باشد که به علت ایجاد تغییرات ساختاری و ظاهری بر روی سینه انجام می گردد.بیشتر افرادی که اقدام به جراحی پروتز سینه می کنند قبلا تحت جراحی لامپکتومی یا ماستکتومی قرار داشته اند.گرچه در سال های اخیر تعداد کسانی که به منظور زیبایی و افزایش حجم و اندازه یا بهتر کردن ظاهر سینه خود تحت جراحی زیبایی پروتز سینه قرار گرفته اند نیز رو به افزایش بوده است.پروتزها در شکل و اندازه های متفاوتی ساخته می شوند و به گونه ای طراحی می شوند تا بیشترین شباهت را به حالت طبیعی و نرمال سینه داشته باشد.اما اگر قصد انجام عمل جراحی پروتز سینه را دارید ممکن است که در انتخاب بهترین نوع پروتز سینه برای شما دچار مشکل شوید که ما به شما در انتخاب این امر کمک خواهیم نمود.

بیشتر بخوانید : پروتز سینه گرد در سایت رسمی موطیوا

انواع پروتز سینه از لحاظ شکل و ظاهر

پروتزهای سینه به دو دسته گرد و قطره اشکی تقسیم بندی می گردند.

پروتزهای گرد حاوی سیلیکون مایع یا سالین هستند که آزادانه حرکت می نمایند و به پروتز این اجاره را می دهند که شکل خود را تغییر دهند.پروتزهای قطره اشکی که به عنوان پروتزهای آناتومیک شناخته می شوند با سالین یا یک ژل چسبنده به شکل جامد ساخته می شوند.

چه افرادی بهترین داوطلب برای پروتز سینه مدل گرد می باشند؟

انجام پروتز سینه یک امری بسیار شخصی می باشد.به طور عمومی افرادی که بر اثر سرطان،سینه آن ها تخلیه شده است،با تایید پزشک خود و افرادی که دارای ینه های کوچکی هستند،با توجه به انتخاب و تصمیم شخصی خود می توانند عمل پروتز سینه را انجام دهند.اما نکته حائز اهمیت این می باشد که باید از سلامت جسمانی برخوردارباشند و انتظارات واقع بینانه ای هم داشته باشند.

پروتز سینه مدل گرد در خانم های لاغر و کسانی که بافت سینه کمی دارند ممکن است کاشت سینه سیلیکونی نتیجه بهتری نسبت به سالین داشته باشد.پروتز سینه سیلیکونی می تواند برای کسانی که سینه هایشان پایین است اما آویزان نیست مناسب تر باشد.کسانی که حداقل 22 سال سن دارند می توانند مناسب برای این نوع پروتز باشند.

بیشتر بخوانید : خدمات جراحی های سینه

تفاوت بین پروتزهای سینه از لحاظ جنس

. پروتزهای حاوی سالین:

داخل این پروتزهای آب نمک استریل شده قرار دارد،یکی از مزیت های سالین این است که دارای بافتی یکنواخت و طبیعی می باشد.اگر پروتز دچار نشتی گردد بدون وجود هیچ مشکلی می تواند مایع را جذب و دفع کند.

. پروتز سینه حاوی سیلیکون:

پروتزهای سینه سیلیکونی حاوی ژل سیلیکونی هستند،برخی از افراد باور دارند که این نوع از پروتزها دارای فرم طبیعی تر و فرمی بهتر می باشند.نسبت به پروتز نمکی ظاهری بهتر ایجاد می کند اما در کنار این مزیت این نکته را در نظر بگیرید که ممکن است پس از پارگی عوارض بیشتری نسبت به پروتز سالین در بدن ایجاد نماید.

. پروتز سینه پاستیل خرسی:

این نوع پروتز دارای ژل بافتی مقاومت تر نسبت به مدل های قدیمی دارد و در صورت پارگی پوسته دچار نشت ژل نخواهد شد.

. پروتز سینه با ساختار سالین:

انوع جدید پروتز سینه دارای ساختار داخلی می باشد که نسبت به پروتزهای سالین قدیمی دارای شکل و فرم بهتری هستند.

پروتز سینه چگونه جایگذاری می گردد؟

در این نوع عمل بیمار تحت بی حسی ناحیه ای با آرامبخش داخل وریدی یا بیهوشی قرارگرفته و نوع آن معمولا بستگی به انتخاب بیمار دارد.موقعی که برش در محل زده شد،این برش می تواند در اطراف هاله،در چین سینه یا در زیر بغل ایجاد گردد،سپس یک جیب برای وارد کردن پروتز ایجاد می گردد.این جیب می تواند در بالای عضله سینه یا زیر ماهیچه ایجاد گردد.سپس پروتزهای سیلیکونی در جیب های ایجاد شده قرار می گیرند.در ادامه تقارن سینه مورد بررسی قرار می گیرد . در آخر برش های ایجاد شده بسته و جراحی به پایان می رسد.

آیا پروتز سینه گرد دارای ظاهری طبیعی است؟

از آن جایی که پروتزهای سیلیکونی دارای پخش یکنواخت ژل هستند و از آن جایی که دارای ژل ضخیم تر از محلول نمکی دارند،اثبات شده است که پروتزهای سیلیکونی طبیعی تر از پروتزهای سالین به نظر می آیند.برای اغلب کسانی که پروتزهای سیلیکونی آن ها توسط یک جراح پلاستیک باتجربه گذاشته شده است،سینه های آن ها داری فرم طبیعی هستند و اصلا قابل تشخیص نمی باشد.

چند عامل تاثیرگذار بر ظاهر سینه های پروتز شده سیلیکونی عبارتند از:

 اندازه پروتز:

با مشورت پزشک خود بهترین سایز و برجستگی متناسب با اندام خود را پیدا نمایید.سیستم تصویری برداری سه بعدی این امکان را به شما می دهد تا بتوانید ببینید اندازه و مدلهای مختلف بر روی بدن شما چگونه به نظر می آیند.

فاصله پروتز:

فاصله بیش از اندازه پروتزها از هم یا نزدیک به هم ،نتایج غیر طبیعی ایجاد می نماید.باید از پزشک خود درخواست اندازه معقول و طبیعی را داشته باشید.

مراقبت های پس از پروتز سینه مدل گرد

شما پس از عمل ممکن است کمی ناراحتی و احساس درد را داشته باشید اما می توانید به راحتی بشینید و یا از جای خود بلند شوید.به مدت دو هفته پس از عمل پروتز سینه می بایست سوتین جراحی بپوشید و پس از آن نیز تا موقعی که پزشک اجازه ندهد نمی توانید از سوتین سیمی استفاده نمایید و سوتین می بایست راحتی یا ورزش باشد.

تورم و التهاب ناشی از عمل ممکن است تا دوهفته ادامه دار باشد و تورم باقی مانده نیز احتمالا تا 8 هفته بعد همچنان باقی بماند.

از جمله خطراتی که ممکن است با انجام پروتز سینه مدل گرد پیش بیاید :

. عفونت
. انقباض کپسولی
.قرمزی اطراف سینه
. درد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا