خدمات پیکرتراشی و لاغری

فرم دهی اندام مردان با لیپوماتیک

لیپوماتیک در اقایان ،امری نوظهور و تازه است که به باور بسیاری از متخصصان میان بری برای تناسب اندام می باشد.عمل زیبایی لیپوماتیک بر خلاف باور بسیاری از مردم،روشی برای کاهش وزن و یا لاغری نمی باشد بلکه تکنیک های این روش با موفقیت زیادی در از بین بردن چربی های موضعی که مقاوم به روش های رایج چربی سوزی می باشند،موفق عمل خواهند نمود.اکر شما نیز از تجمع بیش از حد چربی ها در نقاط خاصی از بدن خود شکایت دارید،می توانید با انجام این عمل لذت رهایی از شر این چربی ها و تناسب اندام را برای خود بدست اورید.

کدام افراد کاندید مناسبی برای عمل لیپوماتیک می باشند؟

عمل زیبایی لیپوماتیک از آن دسته از اقداماتی نیست که دارای محدودیت های زیاد باشد اما شرایطی وجود دارد که دارا بودن این شرایط،آقایان را کاندید بهتری برای انجام عمل لیپوماتیک خواهد کرد:

1.وضعیت سلامت اولیه،مهم ترین علتی است که برای انجام عمل لیپوماتیک اهمیت زیادی دارد.درصورتی که فرد استاندارد های سلامت و بهداشت را داشته باشد انجام فرآیند لیپوماتیک با نتایج بهتر و رضایت بخش تری همراه خواهد بود.
2.با توجه به اینکه تمرکز عمده لیپوماتیک بر روی وضعیت تناسب اندام و سلامت پوست می باشد،هرچقدر شخص دارای پوشت با خاصیت ارتجاعی و سلامت بالاتری باشد،تکنیک های پیکرتراشی در این شخص با کیفیت بهتری صورت می پذیرد.
3. بازه سنی برای انجام عمل لیپوماتیک،در محدوده بالاتر از 18 سال انجام می شود چرا که بهتر است شخص داوطلب در وضعیت نسبتا پایداری از لحاظ توده بدنی قرار داشته باشد.
4.از جهتی رفتارهایی مانند سیگار کشیدن و یا اعتیاد به مشروبات الکلی محتمل است باعث ایجاد اختلالاتی در موثر بودن تکنیک های لیپوماتیک شود.بنابراین توصیه می گردد از چند مدت قبل از اقدام به عمل پیکرتراشی،داوطلبین این عادات نادرست را ترک کنند.
5.مردانی که در وضعیت اختلال دیابت و قلبی عروقی قرار دارند،نمی توانند تجربه آرمانی را از انجام عمل لیپوماتیک داشته باشند و توصیه می شود از روش دیگری استفاده نمایند.

لیپوماتیک در آقایان در چه قسمت هایی انجام می شود؟

عمل زیبایی لیپوماتیک برای نقاطی استفاده می شود که در آن ها چربی های اضافی و تجمع یافته باشند.با در نظرگرفتن این مورد،هر نقطه از بدن که مورد حمله توده های چربی قرار گرفته باشد می تواند داوطلبی برای اجرای تکنیک و روش های لیپوماتیک باشد.اولین راه حل هایی که به داوطلبین که دارای اضاه وزن می باشند پیشنهاد می شود،روش های متداول چربی سوزی نظیر ورزش های هوازی و یا رژیم غذایی اصلاح شده می باشد.اما پس از ناامیدی از این متدها،عمل زیبایی لیپوماتیک برای حذف چربی های ناحیه ای که در برابر دیگر روش های متداول چربی سوزی مقاومت نشان می دهند،به عنوان روشی کارآمد و زود بازده به اشخاص متفاوت معرفی می گردد.غبغب،پهلوها و شکم بیشترین ناحیه هایی هستند که مردان،خواستار انجام تکنیک های پیکرتراشی برای حذف چربی های رسوب کرده این مناطق می باشند.
درصد پایینی از آقایان تمایل به انجام انجام عمل جراحی لاغری برای ازبین بردن چربی های ناحیه ی بازو و ران ها دارند.گاهی اوقات ممکن است لیپوماتیک برای اهداف درمانی مورد استفاده قرار گیرد که در این شرایط خاص ممکن استگردن یا مچ پا را مورد عمل قرار دهند.

نتایج حاصل از پیکرتراشی در آقایان

با افزایش وزن،اندازه و حجم سلول ها افزایش می یابند.بعضی از این چربی ها در برابر راه های متداول حذف چربی مانند ورزش و رژیم های غذایی مقاومت زیادی را انجام می دهند.در این حالت،لیپوماتیک به کمک فرد خواهد آمد.با توجه به نوع زندگی اشتباه و رژیم های غذایی غلط،اضافه وزن و چربی های تجمع یافته،یکی از مهم ترین مساله های امروزی انسان است.به همین دلیل عمل زیبایی پیکرتراشی به محبوبیت زیادی دربین دیگر جراحی های زیبایی رسیده است.

با انجام روش های پیکرتراشی،می توان چربی های انباشته شده مقاوم به ورزش و رژِیم را به راحتی نابود ساخت.مهم ترین نتیجه عمل زیبایی لیپوماتیک،داشتن بدن ایده آل پس از عمل و رضایت فرد از اندام خود می باشد.

با انتخاب عمل زیبایی پیکرتراشی،شما با حذف چربی های مضر و آسیب رسان سلامت بدن خود را تضمین و می توانید به رویای اندام متناسب و زیبا دست پیدا کنید.نتایج حاصل از لیپوماتیک،دائمی هستند اما این ماندگاری شرط و شروطی دارد.شما باید بعد از اتمام دوران بهبودی و نقاهت از یک رزیم غذایی استاندارد و متعادل استفاده کرده و از عادات غذایی ناسالم دوری نمایید.اضافه وزن دوباره تمام نتایج بدست آمده را بین خواهد برد.تورم،التهاب و دیگر عوارض ناشی ازروش های لیپوماتیک،نهایتا تا دوهفته بعد از تمام شدن فرآیند عمل لیپوماتیک از بین رفته و دیگر از عوارض جانبی این پروسه خبری نخواهد بود.

مراقبت های پس از لیپوماتیک در آقایان

پس از اتمام عمل زیبایی لیپوماتیک ،به شما چندین دستورالعمل برای مراقبت و رفع عوارض احتمالی توصیه می گردد.اهمیت به این مراقبت ها برای سرعت دادن به بهبودی و ترمیم و جلوگیری از آشکار شدن آسیب ها و مشکلات بعدی بعد از عمل زیبایی لیپوماتیک،بسیارمهم می باشد.موارد ذکر شده از جمله مهم ترین نکات مراقبتی دوران عمل زیبایی پیکرتراشی می باشند:
1.در دوهفته اولیه دوران بهبودی عمل،از مصرف آسپرین،ایبوپروفن و دیگر داروهای رقیق کننده خون جلوگیری نمایید.این داروها و مسکن ها می توانند افزایش شدت کبودی و یا خون ریزی های احتمالی را به همراه داشته باشند.
2.برای کم کردن تورم و یا تغییر حالت ناحیه ای که مورد هدف عمل لیپوماتیک بوده،توصیه می گردد که از گن های طبی و استاندارد به مدت دوهفته استفاده نمایید.
توجه کنید که نحوه بستن این گن ها به حالتی نباشد که باعث ایجاد فشار زیاد به ناحیه مورد نظر شود.
3.تا پایان زمان دوره بهبودی و ترمیم این فرآیند،از مصرف بی مورد مکمل ها و داروهای تقویتی خودداری نمایید.
4.احساس درد یکی از عوارض هایی است که ممکن است در روزهایی اولیه بعد از لیپوماتیک با آن روبرو شوید.توصیه می گردد در چنین مواقعی از کمپرس های سرد یا گرم استفاده نمایید.در زمان استفاده توجه به دمای آب کنید تادچار سوختگی یا سرماردگی نشوید.
5.در هنگام خواب نباید به محل جراحی فشاری وارد شود.
6.توجه نمایید که در صورت مشاهده التهاب و احساس درد زیاد و یا آشکار شدن هرگونه عوارض عجیب و آسیب های جدی بعد از لیپوماتیک ،به سرعت با پزشک خود تماس برقرار کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا